Jasna poruka selektora nakon utakmice sa Bugarskom

Fudbalska A reprezentacija Bosne i Hercegovine savladala je Bugarske s 1-0, u prijateljskoj utakmici koja je odigrana u Razgradu.

Jedini pogodak na ovom meču postigao je Kenan Kodro u 20 minutu utakmice, a bila je to prva pobjeda selektora Roberta Prosinečkog na klupi Zmajeva.

Kratko smo na okupu,prvim poluvremenom mogu biti zadovoljan, ali nam fali uigranosti,dObro je što smo pobijedili zbog samopouzdanja,mislim da ćemo biti sve bolji i bolji,rotirali smo igrače,sopstvenim greškama smo Bugarima pružili neke šanse, ali smo u pojedinim dijelovima utakmice dobro igrali,držali smo loptu, uvezali par pasova i odmah smo bili opasni kazao je Prosinečki nakon prve pobjede na klupi Zmajeva.

Zmajevi već u utorak igraju novi prijateljski meč, a u Francuskoj će odmjeriti snage sa Senegalom.